İçeriğe geç

Misyon Vizyon

KALİTE

Kapella olarak, yerinde atık ayrıştırma, baca, makine üretim sektörlerinde aktif bir rol oynayıp “ Etkin kalite ” sloganıyla hedeflerimizi gerçekleştirerek her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarız. Kapella ürün gamımızda bulunan paslanmaz baca sistemleri, otomasyonlu ve manuel çöp atma şutları, çamaşır şutları ISO 9001:2000, TSE EN 1856-1 kaliteli belge, CE ve (E240) 240 dakika yangın dayanım sertifikalıdır.

TASARIM

Üretim ve Tasarım birikimimiz, altyapımız, deneyimli uzman kadromuz ve müşterilerinden almış olduğumuz özgüven ile sektörün lider firmalarından biriyiz. Yerinde atık ayrıştırma ve baca sistemlerinde kullanmak üzere yazılım, elektronik ve mekanik prosesi kendi bünyesinde uygulayan tek firmayız. Aynı zamanda ileri kalite standartlarında üretim için özel makina yapım kabiliyetine sahibiz.

GÜVEN

Yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiğimiz Yerinde Atık Ayrıştırma Sistemleri ve Baca Sistemleri ile kaynakların verimli kullanımı ve ülke ekonomisine geri kazanımı çalışmaları bünyesinde Bakanlıklar, Yerel yönetimler ve İnşaat sektörü liderleri ile ortak çalışmalar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle, sizlere bugün ve gelecekte en yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmeyi ilke edindik.

HEDEF

İzmir, Aydın, Manisa ve Muğla illerinde paslanmaz baca konusunda adını duyurduğumuz ve hedefini 81 il de paslanmaz baca denince akla gelen ilk gelen firma olma yolunda ilerleyen Kapella Baca ve Atık Ayırma Sistemleri, kurumsal alt yapısı ve arge çalışmaları ile kaliteyi tüm Türkiye' de hakim kılmayı hedef edinmiştir.